Pakowarka automatyczna PA 090

Pakowarka automatyczna PA090

Opcje dodatkowe:

  • dostosowanie maszyny do potrzeb klienta

  • inny kolor według palety kolorów RAL

Pakowarka automatyczna

Pakowarka automatyczna PA 090 to maszyna pakująca przeznaczona do szczelnego pakowania długich elementów typu listwy drewniane, panele podłogowe w folię termokurczliwą odwijaną z jednej rolki.Szczelne zamknięcie elementów odbywa się za pomocą zgrzewadła poprzecznego i liniowego. Zmiana przekroju paczki wiąże się ze zmianą składaka folii i rolki folii.

Pakowane elementy umieszcza się ręcznie /lub najeżdżają z linii/, wzdłużnie na przenośniku, który przemieszcza element do składaka folii.Przenośnik przemieszcza pakowane elementy przez składak folii, w którym następuje owinięcie pakunku folią odwijaną z rolki napędzanej mechanizmem odwoju folii. Powstały wokół pakunku rękaw foliowy zostaje zamknięty od spodu dzięki pracy zgrzewarki wzdłużnej podczas przesuwania się pakowanego elementu. Zamknięcie folii z przodu i z tyłu pakunku zostaje wykonane przez zgrzewarkę poprzeczną. Podczas pakowania elementu w folię jest on dodatkowo dociskany do przenośnika podawczego przy pomocy docisków. Po zapakowaniu pakunku w folię dostaje się poprzez przenośnik płytkowy np. TP6000 do komory grzewczej tunelu. Natomiast obkurczenie folii na pakiecie dokonuje się na urządzeniu współpracującym tj. w tunelu grzewczym np. TGW 30/50 nadając paczce ostateczną formę.

Maszyna pakująca posiada system automatycznego odwijania folii, zgrzewadło poprzeczne i liniowe, regulacje temperatury zgrzewadeł oraz regulację prędkości przenośników.

GALERIA

FILM

DANE TECHNICZNE

Specyfikacja techniczna:
Zasilanie: 3×400/230V, f50Hz
Moc zainstalowana: ~2,1 kW
Moc eksploatacyjna: ~1,2 kW
Zapotrzebowanie powietrza: do 10 m3/h
Folia: półrękaw PE perforowany
Grubość folii: 30 – 80 μm
Szerokość folii: max 400 mm (uzależniona od pakunku)
Wydajność: do 14/min.*
* uzależniona od rodzaju produktu /wymiaru/ i stosowanej folii

Masz pytania?

Jeżeli jesteś zainteresowany ofertą skontaktuj się z nami.
Odpowiemy na wszelkie pytania.

+48(58) 562-56-61

2021-01-29T15:11:44+01:00
Przejdź do góry