Owijarki do Palet2021-10-12T16:32:01+02:00

Owijarki do Palet

POLSKI PRODUCENT OWIJAREK DO PALET

Czołowy producent owijarek do palet

Owijarki do palet w naszym zakładzie produkcyjnym produkujemy w wersji automatycznej oraz półautomatycznej. Owijarki przeznaczone są do owijania palet zawierających różnego rodzaju towary. Umożliwia to szybkie i dokładne zabezpieczenie towarów podczas transportu.

Niewątpliwie urządzenia te zwiększają wydajności dużych firm wysyłkowych, produkcyjnych i spedycyjnych.

Cel wykorzystania owijarki palet

Głównym celem jest zwiększenie wydajności procesu owijania palet zapewniając powtarzalność, i co najważniejsze wysoką jakość pakowania.

Produkowane foliarki do palet służą do zabezpieczania folia stretch wyrobów gotowych oraz owijania i transportu ładunków na jednostkach paletowych. W rezultacie wszelkie towary docierają do klientów nieuszkodzone.

Jednym z kluczowych aspektów skłaniających klientów do zakupu owijarki do palet są korzyści ekonomiczne, takie jak:

  • Owijarki zmniejszają zużycie folii stretch, która bezpośrednio przekłada się na obniżenie kosztów pakowania. Foliarka do palet wykorzystuje tylko tyle folii, ile jest potrzebne do dokładnego owinięcia ładunku.
    Możliwość oszczędzania folii daje naszym klientom niezawodny system dwu-silnikowego rozciągania folii. Umożliwia on płynną regulację rozciągu w zakresie od 0 do 400%. Kontrolę naprężenia folii między ładunkiem, a wózkiem odwoju folii od 0 do 100%.
  • Streczowanie palet zabezpiecza ładunek przed jego uszkodzeniem. Co więcej wpływa na estetyczny i profesjonalny wygląd tak zapakowanego towaru.
  • Streczarka do palet w znaczny sposób minimalizuje czas pakowania, co w rezultacie przyspiesza proces dostarczenia zapakowanych produktów do klienta.

Foliarki półautomatyczne

Półautomatyczna owijarka do palet  to urządzenie służące do owijania różnego rodzaju ładunków rozciągliwą folią stretch. Cechuje się mobilnością i wysoką wydajnością oraz efektywnością. Podsumowując, pozwala z dużą precyzją kontrolować rozciąganie oraz naprężenie folii.

Foliarki automatyczne

Owijarka automatyczna przeznaczona jest do pracy w połączeniu z systemem przenośników rolkowych. Zapewniając najwyższą wydajność oraz efektywność pracy.

Linie Transportu i Owijania Palet mogą zostać skomunikowane bezpośrednio z linią paletyzacji. W ten sposób wykluczając czynnik ludzki podczas dostarczania palet do strefy owijania i zwiększając wydajność pracy w przypadku owijania dużej ilości palet.

Podczas projektowania urządzenia, bierzemy pod uwagę potrzeby klienta. A także rodzaj towaru, który będzie pakowany – czyli jego ciężar oraz wielkość. Owijanie palet może przebiegać w sposób półautomatyczny lub w pełni automatyczny bez udziału człowieka.

Owijarki do palet wykonywane są ze stali węglowej konstrukcyjnej lub stali nierdzewnej. Zaprojektowane elementy toczy się, frazuje, nawierca oraz spawa. Wyprodukowane komponenty, poddaje się  ścisłej kontroli pomiarowej, co w rezultacie gwarantuje wysoką jakość owijarek do palet.

Na gotowe elementy napylana jest farba w formie proszku. Pokryte farbą elementy nagrzewane są do temperatury 180 C  w której proszek ulega stopnieniu i trwale przylega do stali.

Jako producent owijarek dbamy o to aby nasze urządzenia były bardzo efektywne i stabilne. Dopasowana do potrzeb klienta owijarka  paletowa to urządzenie proste w użyciu i precyzyjne w pracy. Jesteśmy elastyczni i chętnie realizujemy indywidualne zamówienia.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego – odpowiemy szczegółowo na wszystkie państwa pytania i doradzimy odpowiednie urządzenie do owijania palet.

Owijarka do palet

AUTOMATYCZNE OWIJARKI DO PALET

PRZYDATNE INFORMACJE

Masz pytania?

Jeżeli jesteś zainteresowany ofertą skontaktuj się z nami.
Odpowiemy na wszelkie pytania.

+48(58) 562-56-61

Firma GRASO jest Polskim producentem między innymi owijarek do palet:

  • Dysponujemy ponad 30 letnim doświadczeniem wyspecjalizowanej kadry pracowniczej.
  • Produkujemy najwyższej jakości urządzenia. Spełniające indywidualne potrzeby najbardziej wymagających klientów.
  • Posiadamy własny dział konstrukcyjny i dzięki temu jesteśmy w stanie spełnić skrajnie zróżnicowane wymogi.  W rezultacie obsługujemy klientów od małych firm po duże zakłady produkcyjne.
  • Naszym nadrzędnym celem jest dostarczenie produktu odpowiadającego potrzebom Klientów.
  • Oferujemy stały serwis gwarancyjny i pogwarancyjny naszych maszyn.
Przejdź do góry