Pakowarka automatyczna PA 035L

Pakowarka automatyczna PA 035L

Opcje dodatkowe:

  • dostosowanie maszyny do potrzeb klienta

  • inny kolor według palety kolorów RAL

Pakowarka automatyczna

Pakowarka automatyczna PA 035L to maszyna pakująca przeznaczona do szczelnego zamykania w folię termokurczliwą elementów wielkogabarytowych typu drzwi, okna, elementy meblowe.

Pakowane elementy umieszcza się ręcznie /lub najeżdżają z linii/ na przenośniku podawczym, który przemieszczając je za zgrzewadło poprzeczne, owija folią odwijaną z dwóch rolek przez mechanizmy: górnego i dolnego odwijania folii. Zgrzewadło wzdłużne zgrzewa i odcina folię wzdłuż długości pakunku. Pakunek podjeżdża na przenośniku pasowym w strefę działania zgrzewadła poprzecznego ustawiając się centrycznie względem zgrzewadła. Następuje zgrzanie folii wzdłuż góry elementu /prawy bok folii/. Następnie przenośnik pasowy opuszcza się, pakunek opada na rolki, które uruchamiają się i pakunek w folii podjeżdża, tak aby drugi jego koniec znalazł się w strefie działania zgrzewarki poprzecznej. Następuje zamknięcie pakunku od dołu /lewy bok folii/. Zawinięty w folii pakunek przemieszcza się po rolkach w kierunku tunelu grzewczego np. TGW 30/130.

Maszyna pakująca posiada system automatycznego odwijania folii z górnej i dolnej rolki, zgrzewadło wzdłużne i poprzeczne stałocieplne, regulację prędkości przenośnika rolkowego.

GALERIA

FILM

DANE TECHNICZNE

Specyfikacja techniczna:
Zasilanie: 3×400/230V, f50Hz
Moc zainstalowana: ~6 kW
Moc eksploatacyjna: ~3,5 kW
Masa całkowita: ~750 kg
Zapotrzebowanie powietrza: do 18 m3/h
Grubość folii: 50 – 80 μm
Wydajność: do 120 szt./godz.*
* uzależniona od grubości i rodzaju folii PE

Masz pytania?

Jeżeli jesteś zainteresowany ofertą skontaktuj się z nami.
Odpowiemy na wszelkie pytania.

+48(58) 562-56-61

2021-02-22T17:54:17+01:00
Przejdź do góry