Automatyczna Linia Pakowania Mebli Tapicerowanych

Linia Pakowania Mebli Tapicerowanych

Mebel dzięki pracy przenośników taśmowych dostaje się na transporter pakowarki automatycznej, gdzie zostaje ustawiony centrycznie, przez układ pneumatyczny, względem zgrzewarki folii. Następnie mebel w trakcie przejazdu pod zgrzewarką zostanie owinięty folią odwijaną z dwóch rolek i zamknięty w folii poprzez zadziałanie zgrzewarki folii.

Zawinięty w folię mebel automatycznie podjeżdża do pierwszego podnośnika. W momencie gdy przód mebla znajdzie się nad podnośnikiem mebel się zatrzymuje i na tym kończy się cykl automatycznej pracy pakowarki, wówczas obsługa przy pomocy przycisków na kasecie w zależności od wielkości mebla steruje podnośnikiem pierwszym, podnośnikiem drugim i transportem mebla do przenośnika pionującego meble, co pozwala na założenie tekturowych zabezpieczeń. W momencie gdy mebel zniknie z czujnika optycznego znajdującego się w podnośniku, Automatyczna Linia Pakowania Mebli Tapicerowanych otrzymuje pozwolenie na owinięcie kolejnego mebla, który został wcześniej zatrzymany przed zgrzewarką.

Pakowarka mebli

Gdy mebel pojawi się na końcu przenośnika odbiorczego pakowarki automatycznie uruchamia się przenośnik, na którym mebel dojeżdża do jego końca, wówczas mechanizm pneumatyczny podnosi przenośnik stawiając mebel w pionie. Ustawiony pionowo mebel dostaje się na owijarkę automatyczną, na której zostanie zawinięty w folię rozciągliwą stretch. Dalej zawinięty mebel automatycznie porusza się w kierunku urządzenia ważącego. Po wjechaniu mebla na transporter nastąpi jego automatyczne zważenie i wydruk etykiety samoprzylepnej z drukarki po czym następuje ręczny odbiór towaru.

Automatyczna Linia Pakowania Mebli Tapicerowanych:

  • transportuje meble

  • centruje meble względem folii

  • pakuje w folię termokurczliwą

  • pakuje w folię stretch

  • waży każdy mebel

Automatyczna Linia Pakowania Mebli Tapicerowanych

Jest to przykładowa konfiguracja. Jako producent, jesteśmy w stanie wyprodukować linię pod wymagania klienta.

GALERIA

FILM

Masz pytania?

Jeżeli jesteś zainteresowany ofertą skontaktuj się z nami.
Odpowiemy na wszelkie pytania.

+48(58) 562-56-61

2021-01-29T13:34:04+01:00
Przejdź do góry