Automatyczna Linia Pakowania Drzwi

Strona główna/Maszyny Pakujące/Pakowarki/Automatyczna Linia Pakowania Drzwi

Linia Pakowania Drzwi

Drzwi, które mają zostać zapakowane w folię termokurczliwą umieszcza się na przenośniku podawczym, który przemieszczając je za zgrzewadło wzdłużne owija folią odwijaną z dwóch rolek przez mechanizmy: górnego i dolnego odwoju folii. Zgrzewadło wzdłużne zgrzewa i odcina folię wzdłuż długości pakunku. Pakunek podjeżdża na przenośniku pasowym w strefę działania zgrzewadła poprzecznego ustawiając się centrycznie względem tunelu. Następuje zgrzanie folii od góry elementu /prawy bok folii/.

Następnie przenośnik pasowy opuszcza się, pakunek opada na rolki, które uruchamiają się i pakunek w folii podjeżdża, tak aby drugi jego koniec znalazł się w strefie działania zgrzewarki poprzecznej. Następuje zamknięcie pakunku od dołu /lewy bok folii/. Zawinięty w folii pakunek przemieszcza się po rolkach w kierunku tunelu grzewczego np. TGW 30/130 /zależnie od jakości oraz grubości folii/ gotowy pakunek wyjeżdża z komory tunelu, następnie jest gotowy do odbioru ze stolika odbiorczego.

Funkcje Automatyczej Lini Pakowania Drzwi

  • transportuje oraz pozycjonuje drzwi

  • pakuje w folię termokurczliwą

  • zgrzewa wzdłużnie oraz poprzecznie folię

  • obkurcza folię w komorze tunelu grzewczego

GRASO Producent
automatycznych linii pakowania drzwi

Jako producent, jesteśmy w stanie wyprodukować linię pod indywidualne wymagania klienta.

Maszyna przystosowana jest do pracy w ciągu technologicznym. W tym przypadku produkt zostaje podany bezpośrednio z przenośników linii produkcyjnej, co pozwala nam zwiększyć wydajność produkcji – jednocześnie zmniejszając czynnik ludzki podczas procesu pakowania

GALERIA

FILM

Masz pytania?

Jeżeli jesteś zainteresowany ofertą skontaktuj się z nami. Odpowiemy na wszelkie pytania.

+48(58) 562-56-61

graso@graso.com.pl

Podobne maszyny

Wróć do działu – Pakowarki
2020-12-08T21:08:33+01:00
Go to Top