Zawijarka pozioma JC1

Opcje dodatkowe:

  • docisk pakietu
  • dostosowanie maszyny do potrzeb klienta
  • inny kolor według palety kolorów RAL

Zawijarka Pozioma

Zawijarka JC 1, która została skonstruowana z myślą o producentach, którzy mają problemy z zabezpieczeniem swoich wyrobów. Elementy długie, jak karnisze, siding lub wyroby drewniane i metalowe mogą być owinięte, zabezpieczone folią stretch w kilkanaście sekund, tworząc zwarty pakiet gotowy do transportu na każdą odległość.

Pakowane elementy układamy na stoliku. Następnie wciskamy przycisk START na kasecie sterującej, uformowany pakiet przesuwa się w rejon działania pierścienia obrotowego zawijarki tak, aby jego początek dostał się na napędzany stolik zawijarki pomiędzy boczne rolki prowadzące.

Docisk znajdujący się przed pierścieniem wirującym zawijarki opadnie na dół i dociśnie pakunek do rolek napędowych. Zawijarka dokona jego spiralnego zawinięcia w folię stretch na początku pakunku. Ponowne owinięcie następuje na końcu pakunku. Podczas zawijania w momencie, gdy wyjeżdżający pakunek w folii znajdzie się pomiędzy bocznymi rolkami prowadzącymi umieszczonymi za pierścieniem wirującym zawijarki drugi docisk opadnie w dół i będzie przytrzymywał pakunek dopóki będzie trwało jego zawijanie. Po zakończeniu zawijania zawijarka automatycznie odcina folię, a pakunek zawinięty w folię wjeżdża na stolik odbiorczy rolkowy, z którego zostaje zdjęty przez obsługę.

Zawijarka posiada mechanizm automatycznego zaczepiania i odcinania folii, napędzany elektrycznie pierścień obrotowy, posiadający system wolnego rozbiegu i hamowania oraz płynną regulacją obrotów, płynną regulację prędkości rolek przenośnika podawczego, układ rolek pionowych bocznych stabilizujący pakiet podczas owijania /ręczna regulacja każdej rolki osobno/, regulację gęstości owijania pakietu oraz regulację naciągu folii.

GALERIA

DANE TECHNICZNE

Specyfikacja techniczna:
Zasilanie: 3×400/230V, f50Hz
Moc zainstalowana: ~1,5 kW
Moc robocza: ~1,1 kW
Całkowita waga: ~750 kg
Grubość folii 17 – 23 μm
Szerokość folii: max 125 mm
Średnica rolek folii: maks. 200 mm
Wydajność: do 6 m/min *
* zależy od rodzaju produktu i zastosowanej folii

Masz pytania?

Jeżeli jesteś zainteresowany ofertą skontaktuj się z nami.
Odpowiemy na wszelkie pytania.

+48(58) 562-56-61